
| От какъв тип е каросерията, BMW iX3 (NA5)? | SAV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 534-637 км 331.81 - 395.81 mi |
| Каква е консумацията на електричество, BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 14.5-17.3 кВтч/100 км. 23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 км/кВтч 4.3 - 3.6 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 200 км/ч | 124.27 mph 0-100 км/ч: 5.9 сек 0-60 mph: 5.6 сек |
| Колко мощност има, BMW iX3 SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 320 кс, 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, BMW iX3 (NA5) SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 BMW iX3 SAV? | 4782 мм 188.27 in. |
| Колко широка е колата, 2026 BMW iX3 SAV? | 1895 мм 74.61 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2085 кг 4596.64 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2625 кг 5787.13 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 BMW iX3 SAV? | 520 - 1750 л 18.36 - 61.8 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | BMW |
|---|---|
| Модел | iX3 |
| Генерация | iX3 (NA5) |
| Модификация (Двигател) | 40 82.6 kWh (320 кс) |
| Начало на производство | Юли, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SAV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 5.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 5.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.6 сек |
| Максимална скорост | 200 км/ч, Електронно ограничена 124.27 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 6.5 кг/кс, 153.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.2 кг/Нм, 239.8 Нм/тон |
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 82.6 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (WLTP) | 534-637 км 331.81 - 395.81 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 14.5-17.3 кВтч/100 км.
23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 км/кВтч 4.3 - 3.6 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 320 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 320 кс |
| Въртящ момент на системата | 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Собствена маса | 2085 кг 4596.64 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2625 кг 5787.13 lbs. |
| Максимална товароносимост | 540 кг 1190.5 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 520 л 18.36 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1750 л 61.8 cu. ft. |
| Максимално натоварване на покрива | 75 кг 165.35 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 80 кг 176.37 lbs. |
| Дължина | 4782 мм 188.27 in. |
|---|---|
| Широчина | 1895 мм 74.61 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2093 мм 82.4 in. |
| Височина | 1635 мм 64.37 in. |
| Колесна база | 2897 мм 114.06 in. |
| Предна следа | 1628 мм 64.09 in. |
| Задна следа | 1663 мм 65.47 in. |
| Преден надвес | 895 мм 35.24 in. |
| Заден надвес | 990 мм 38.98 in. |
| Пътен просвет | 176 мм 6.93 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12.1 м 39.7 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 18.6° |
| Заден ъгъл на проходимост | 20.2° |
| Ъгъл на рампата | 15.9° |
| Дълбочина на газене | 400 мм 15.75 in. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Амортисьорна стойка, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Размери на джантите | 8.5J x 20; 9J x 21 |