
| Hvilken type er karosseriet, BMW iX3 (NA5)? | SAV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 14.5-17.3 kWh/100 km 23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 200 km/t | 124.27 mph 0-100 km/t: 5.9 sek 0-60 mph: 5.6 sek |
| Hva er motorens effekt, BMW iX3 SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 320 hk, 500 Hm 368.78 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, BMW iX3 (NA5) SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 BMW iX3 SAV? | 4782 mm 188.27 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 BMW iX3 SAV? | 1895 mm 74.61 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2625 kg 5787.13 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 BMW iX3 SAV? | 520 - 1750 l 18.36 - 61.8 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | BMW |
|---|---|
| modell | iX3 |
| Generasjon | iX3 (NA5) |
| Modifikasjon (motor) | 40 82.6 kWh (320 hk) |
| Første år av produksjon | Juli, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SAV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 5.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 5.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 5.6 sek |
| Maksimal hastighet | 200 km/t, Elektronisk begrenset 124.27 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 6.5 kg/hk, 153.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 4.2 kg/Hm, 239.8 Hm/tonn |
| Netto (brukbar) batterikapasitet | 82.6 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 14.5-17.3 kWh/100 km
23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 320 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 500 Hm 368.78 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 320 hk |
| System dreiemoment | 500 Hm 368.78 lb.-ft. |
| Vekt | 2085 kg 4596.64 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2625 kg 5787.13 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 540 kg 1190.5 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 520 l 18.36 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1750 l 61.8 cu. ft. |
| Tillatt taklast | 75 kg 165.35 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 80 kg 176.37 lbs. |
| Lengde | 4782 mm 188.27 in. |
|---|---|
| Bredde | 1895 mm 74.61 in. |
| Bredde inkl. speil | 2093 mm 82.4 in. |
| Høyde | 1635 mm 64.37 in. |
| Akselavstand | 2897 mm 114.06 in. |
| Sporvidde, foran | 1628 mm 64.09 in. |
| Sporvidde, baks | 1663 mm 65.47 in. |
| Overheng foran | 895 mm 35.24 in. |
| Overheng bak | 990 mm 38.98 in. |
| Bakkeklaring | 176 mm 6.93 in. |
| Minimal snu diamenter | 12.1 m 39.7 ft. |
| Angrepsvinkel | 18.6° |
| Utgangsvinkel | 20.2° |
| rampe vinkel | 15.9° |
| vading dybde | 400 mm 15.75 in. |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Fjærbensfjær, tverr stabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Felgstørrese | 8.5J x 20; 9J x 21 |