
| Karoser tipi nedir, BMW iX3 (NA5)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 14.5-17.3 kWh/100 km 23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 5.9 saniye 0-60 mph: 5.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW iX3 SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 320 bg, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, BMW iX3 (NA5) SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 BMW iX3 SAV? | 4782 mm 188.27 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 BMW iX3 SAV? | 1895 mm 74.61 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2085 Kg 4596.64 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 BMW iX3 SAV? | 520 - 1750 Lt 18.36 - 61.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | iX3 |
| Nesil | iX3 (NA5) |
| Modifikasyonu (Motor) | 40 82.6 kWh (320 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.6 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 124.27 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6.5 Kg/bg, 153.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.2 Kg/Nm, 239.8 Nm/ton |
| Net batarya kapasitesi | 82.6 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 14.5-17.3 kWh/100 km
23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 320 bg |
| Elektrikli motor torku | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 320 bg |
| Sistem tork | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Ağırlık | 2085 Kg 4596.64 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Azami yük | 540 Kg 1190.5 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 520 Lt 18.36 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1750 Lt 61.8 cu. ft. |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Uzunluk | 4782 mm 188.27 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1895 mm 74.61 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2093 mm 82.4 in. |
| Yükseklik | 1635 mm 64.37 in. |
| Dingil Mesafesi | 2897 mm 114.06 in. |
| Ön tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1663 mm 65.47 in. |
| ön çıkıntı | 895 mm 35.24 in. |
| arka çıkıntı | 990 mm 38.98 in. |
| Yerden yükseklik | 176 mm 6.93 in. |
| En az dönüş açısı | 12.1 m 39.7 ft. |
| Yaklaşım açısı | 18.6° |
| Kalkış açısı | 20.2° |
| rampa açısı | 15.9° |
| sığ derinliği | 400 mm 15.75 in. |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Jant Boyutu | 8.5J x 20; 9J x 21 |