
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BMW iX3 (NA5)? | SAV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 14.5-17.3 kWh/100 km 23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 5.9 s 0-60 mph: 5.6 s |
| Jaką ma moc silnik, BMW iX3 SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 320 KM, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, BMW iX3 (NA5) SAV 2026 40 82.6 kWh (320 Hp)? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 BMW iX3 SAV? | 4782 mm 188.27 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 BMW iX3 SAV? | 1895 mm 74.61 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 2625 kg 5787.13 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 BMW iX3 SAV? | 520 - 1750 l 18.36 - 61.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 BMW iX3 (NA5) 40 82.6 kWh (320 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | iX3 |
| Generacja | iX3 (NA5) |
| Modyfikacja (Silnik) | 40 82.6 kWh (320 KM) |
| Początek produkcji | Lipiec, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SAV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.6 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h, Elektronicznie ograniczona 124.27 mph |
| Stosunek masy do mocy | 6.5 kg/KM, 153.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.2 kg/Nm, 239.8 Nm/tonę |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 82.6 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 534-637 km 331.81 - 395.81 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 14.5-17.3 kWh/100 km
23.34 - 27.84 kWh/100 mi 144 - 121 MPGe 6.9 - 5.8 km/kWh 4.3 - 3.6 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 320 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 320 KM |
| Moment obrotowy systemu | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Masa własna | 2085 kg 4596.64 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2625 kg 5787.13 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 540 kg 1190.5 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 520 l 18.36 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1750 l 61.8 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 80 kg 176.37 lbs. |
| Długość | 4782 mm 188.27 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1895 mm 74.61 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2093 mm 82.4 in. |
| Wysokość | 1635 mm 64.37 in. |
| Rozstaw osi | 2897 mm 114.06 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1628 mm 64.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1663 mm 65.47 in. |
| zwis przedni | 895 mm 35.24 in. |
| zwis tylny | 990 mm 38.98 in. |
| Prześwit | 176 mm 6.93 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12.1 m 39.7 ft. |
| Kąt natarcia | 18.6° |
| Kąt zejścia | 20.2° |
| kąt rampowy | 15.9° |
| głębokość brodzenia | 400 mm 15.75 in. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Rozpórkami Sprężyny, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Rozmiar felg | 8.5J x 20; 9J x 21 |