
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Avatr 06T? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 0.53-5.63 l/100 km 443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 245-330 km 152.24 - 205.05 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 19 kWh/100 km 30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 240 km/h | 149.13 mph 0-100 km/h: 4.47 s 0-60 mph: 4.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Avatr 06 Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 503 KM, 690 Nm 508.92 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Avatr 06 Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1.5 l 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Avatr 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Avatr 06T Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | Napęd na tylne koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła. SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 4940 mm 194.49 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 1960 mm 77.17 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2255 kg 4971.42 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2705 kg 5963.5 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Avatr |
| Model | 06 |
| Generacja | 06T |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T 46.65 kWh (503 KM) REEV |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (WLTC) | 0.53-5.63 l/100 km
443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 4.47 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 4.47 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 4.2 s |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h 149.13 mph |
| Stosunek masy do mocy | 4.5 kg/KM, 223.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.3 kg/Nm, 306 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 46.65 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 245-330 km 152.24 - 205.05 mi |
| Średnie zużycie energii | 19 kWh/100 km
30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 252 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 345 Nm 254.46 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM06 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 252 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 345 Nm 254.46 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM06 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 503 KM |
| Moment obrotowy systemu | 690 Nm 508.92 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 156 KM @ 5000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 104.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 225 Nm @ 3200-4200 obr./min. 165.95 lb.-ft. @ 3200-4200 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | JL469ZQ1 |
| Pojemność silnika | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2255 kg 4971.42 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2705 kg 5963.5 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 4940 mm 194.49 in. |
| Szerokość | 1960 mm 77.17 in. |
| Wysokość | 1475 mm 58.07 in. |
| Rozstaw osi | 2940 mm 115.75 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1668 mm 65.67 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1686 mm 66.38 in. |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 16° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła. SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/45 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |