
| Karoser tipi nedir, Avatr 06T? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 0.53-5.63 Lt/100 km 443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 245-330 km 152.24 - 205.05 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 19 kWh/100 km 30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 240 km/saat | 149.13 mph 0-100 km/saat: 4.47 saniye 0-60 mph: 4.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Avatr 06 Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 503 bg, 690 Nm 508.92 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Avatr 06 Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Avatr 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Avatr 06T Kombi 2026 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | Arkadan İtiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İki elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 4940 mm 194.49 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 1960 mm 77.17 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2255 Kg 4971.42 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 2705 Kg 5963.5 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Avatr 06 Kombi? | 517 Lt 18.26 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Avatr 06T 1.5T 46.65 kWh (503 Hp) REEV? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Avatr |
| Model | 06 |
| Nesil | 06T |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T 46.65 kWh (503 bg) REEV |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 0.53-5.63 Lt/100 km
443.8 - 41.8 US mpg 533 - 50.2 UK mpg 188.7 - 17.8 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.47 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.47 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.2 saniye |
| Maksimum sürat | 240 km/saat 149.13 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.5 Kg/bg, 223.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.3 Kg/Nm, 306 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 46.65 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 245-330 km 152.24 - 205.05 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 19 kWh/100 km
30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 252 bg |
| Elektrikli motor torku | 345 Nm 254.46 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | ATDM06 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 252 bg |
| Elektrikli motor torku | 345 Nm 254.46 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | ATDM06 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 503 bg |
| Sistem tork | 690 Nm 508.92 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.2 bg/Lt |
| Tork | 225 Nm @ 3200-4200 dev/dak 165.95 lb.-ft. @ 3200-4200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | JL469ZQ1 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2255 Kg 4971.42 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2705 Kg 5963.5 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 517 Lt 18.26 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4940 mm 194.49 in. |
| Genişlik | 1960 mm 77.17 in. |
| Yükseklik | 1475 mm 58.07 in. |
| Dingil Mesafesi | 2940 mm 115.75 in. |
| Ön tekerlek izi | 1668 mm 65.67 in. |
| Arka tekerlek izi | 1686 mm 66.38 in. |
| Yaklaşım açısı | 14° |
| Kalkış açısı | 16° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İki elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |