
| Hvilken type er karosseriet, Voyah Passion L? | Sedan, 4 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4.9 l/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Hor langt går bilen bare på strøm, 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 410 km 254.76 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 19.6 kWh/100 km 31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/t | 124.27 mph 0-100 km/t: 4.8 sek 0-60 mph: 4.6 sek |
| Hva er motorens effekt, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 660 hk, 915 Hm 674.87 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 l 1476 sm 90.07 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 Voyah 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Voyah Passion L Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Firehjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. Det er parallelle og serielle hybridmoduser. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Voyah Passion Sedan? | 5125 mm 201.77 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Voyah Passion Sedan? | 1985 mm 78.15 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2370 kg 5224.96 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Voyah Passion Sedan? | 414 l 14.62 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Voyah |
|---|---|
| modell | Passion |
| Generasjon | Passion L |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T (660 hk) Plug-in Hybrid 4WD |
| Første år av produksjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | Sedan |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 4 |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (CLTC) | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
|---|---|
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 4.8 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 4.8 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 4.6 sek |
| Maksimal hastighet | 200 km/t 124.27 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 3.6 kg/hk, 278.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 2.6 kg/Hm, 386.1 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 63 kWh |
|---|---|
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 410 km 254.76 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 19.6 kWh/100 km
31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 204 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | På framsiden, tverrstilt |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 313 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 395 Hm 291.34 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Systemkraft | 660 hk |
| System dreiemoment | 915 Hm 674.87 lb.-ft. |
| Motoreffekt | 143 hk |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 96.9 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | DFMC15TE3 |
| Motorvolum | 1476 sm 90.07 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Vekt | 2370 kg 5224.96 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 414 l 14.62 cu. ft. |
| Drivstofftank | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Lengde | 5125 mm 201.77 in. |
|---|---|
| Bredde | 1985 mm 78.15 in. |
| Høyde | 1505-1522 mm 59.25 - 59.92 in. |
| Akselavstand | 3010 mm 118.5 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. Det er parallelle og serielle hybridmoduser. |
|---|---|
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Felgstørrese | 19; 20 |