
| Karoser tipi nedir, Voyah Passion L? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4.9 Lt/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 410 km 254.76 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 19.6 kWh/100 km 31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 4.8 saniye 0-60 mph: 4.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 660 bg, 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 Lt 1476 cm3 90.07 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Voyah 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Voyah Passion L Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Voyah Passion Sedan? | 5125 mm 201.77 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Voyah Passion Sedan? | 1985 mm 78.15 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2370 Kg 5224.96 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Voyah Passion Sedan? | 414 Lt 14.62 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Passion |
| Nesil | Passion L |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (660 bg) Plug-in Hybrid 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Ortalama yakıt tüketimi (CLTC) | 4.9 Lt/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.6 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 3.6 Kg/bg, 278.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.6 Kg/Nm, 386.1 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 63 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 410 km 254.76 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 19.6 kWh/100 km
31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 313 bg |
| Elektrikli motor torku | 395 Nm 291.34 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 660 bg |
| Sistem tork | 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Güç | 143 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 96.9 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DFMC15TE3 |
| Motor hacmi | 1476 cm3 90.07 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 2370 Kg 5224.96 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 414 Lt 14.62 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 51 Lt 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Uzunluk | 5125 mm 201.77 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1985 mm 78.15 in. |
| Yükseklik | 1505-1522 mm 59.25 - 59.92 in. |
| Dingil Mesafesi | 3010 mm 118.5 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20 |