
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Voyah Passion L? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4.9 l/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 410 km 254.76 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 19.6 kWh/100 km 31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 4.8 s 0-60 mph: 4.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 660 KM, 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Voyah Passion Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 l 1476 cm3 90.07 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Voyah 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Voyah Passion L Sedan 2025 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Voyah Passion Sedan ? | 5125 mm 201.77 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Voyah Passion Sedan ? | 1985 mm 78.15 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2370 kg 5224.96 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Voyah Passion Sedan ? | 414 l 14.62 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Voyah Passion L 1.5T (660 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Passion |
| Generacja | Passion L |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (660 KM) Plug-in Hybrid 4WD |
| Początek produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (CLTC) | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 4.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 4.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 4.6 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Stosunek masy do mocy | 3.6 kg/KM, 278.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 2.6 kg/Nm, 386.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 63 kWh |
|---|---|
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 410 km 254.76 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 19.6 kWh/100 km
31.54 kWh/100 mi 107 MPGe 5.1 km/kWh 3.2 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 313 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 395 Nm 291.34 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Moc systemu | 660 KM |
| Moment obrotowy systemu | 915 Nm 674.87 lb.-ft. |
| Moc | 143 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 96.9 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | DFMC15TE3 |
| Pojemność silnika | 1476 cm3 90.07 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 2370 kg 5224.96 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 414 l 14.62 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 51 l 13.47 US gal | 11.22 UK gal |
| Długość | 5125 mm 201.77 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1985 mm 78.15 in. |
| Wysokość | 1505-1522 mm 59.25 - 59.92 in. |
| Rozstaw osi | 3010 mm 118.5 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła, jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. Istnieją równoległe i szeregowe tryby hybrydowe. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20 |