
| От какъв тип е каросерията, MG MGS9 PHEV? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 0.8 л/100 км 294 US mpg 353.1 UK mpg 125 км/л |
| Колко ЕКО е колата, MG MGS9 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 18 г/км CO2 Euro 6e-bis |
| Колко може да измине изцяло на ток, 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 100 км 62.14 mi |
| Каква е консумацията на електричество, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 19.76 кВтч/100 км. 31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 км/кВтч 3.1 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 200 км/ч | 124.27 mph 0-100 км/ч: 9.6 сек 0-60 mph: 9.1 сек |
| Колко мощност има, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 299 кс, 390 Нм 287.65 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1.5 л 1496 см3 91.29 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 MG 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, MG MGS9 PHEV SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | Предно задвижване. PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 MG MGS9 SUV? | 4983 мм 196.18 in. |
| Колко широка е колата, 2026 MG MGS9 SUV? | 1967 мм 77.44 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2160 кг 4761.98 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2717 кг 5989.96 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 MG MGS9 SUV? | 332 - 2093 л 11.72 - 73.91 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | MG |
| Модел | MGS9 |
| Генерация | MGS9 PHEV |
| Модификация (Двигател) | 1.5T (299 кс) Plug-in Hybrid Automatic |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 0.8 л/100 км
294 US mpg 353.1 UK mpg 125 км/л |
| CO2 емисии (WLTP) | 18 г/км |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9.6 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9.6 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 9.1 сек |
| Максимална скорост | 200 км/ч 124.27 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6e-bis |
| Съотношение тегло/мощност | 7.2 кг/кс, 138.4 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.5 кг/Нм, 180.6 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 24.7 кВтч |
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 23.2 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 100 км 62.14 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 19.76 кВтч/100 км.
31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 км/кВтч 3.1 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 231 кс @ 5500 об/мин |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 390 Нм @ 3500 об/мин 287.65 lb.-ft. @ 3500 об/мин |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 299 кс |
| Въртящ момент на системата | 390 Нм 287.65 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 142 кс @ 5500 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 94.9 кс/л |
| Въртящ момент | 230 Нм @ 4000 об/мин 169.64 lb.-ft. @ 4000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | 15FKE |
| Обем на двигателя | 1496 см3 91.29 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 73.5 мм 2.89 in. |
| Ход на буталото | 88.1 мм 3.47 in. |
| Степен на сгъстяване | 13.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2160 кг 4761.98 lbs. |
| Допустима маса | 2717 кг 5989.96 lbs. |
| Максимална товароносимост | 557 кг 1227.97 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 332 л 11.72 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2093 л 73.91 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 65 л 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 75 кг 165.35 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 100 кг 220.46 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4983 мм 196.18 in. |
| Широчина | 1967 мм 77.44 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2237 мм 88.07 in. |
| Височина | 1778 мм 70 in. |
| Колесна база | 2915 мм 114.76 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.5 м 37.73 ft. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/50 R20 |
| Размери на джантите | 20 |