
| Karoser tipi nedir, MG MGS9 PHEV? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 0.8 Lt/100 km 294 US mpg 353.1 UK mpg 125 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, MG MGS9 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 18 g/km CO2 Euro 6e-bis |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 100 km 62.14 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 19.76 kWh/100 km 31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 km/kWh 3.1 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 9.6 saniye 0-60 mph: 9.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 299 bg, 390 Nm 287.65 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1.5 Lt 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 MG 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, MG MGS9 PHEV SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 MG MGS9 SUV? | 4983 mm 196.18 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 MG MGS9 SUV? | 1967 mm 77.44 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2160 Kg 4761.98 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2717 Kg 5989.96 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 MG MGS9 SUV? | 332 - 2093 Lt 11.72 - 73.91 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | MGS9 |
| Nesil | MGS9 PHEV |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (299 bg) Plug-in Hybrid Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 0.8 Lt/100 km
294 US mpg 353.1 UK mpg 125 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 18 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 9.1 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e-bis |
| Ağırlık/güç oranı | 7.2 Kg/bg, 138.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.5 Kg/Nm, 180.6 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 24.7 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 23.2 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 100 km 62.14 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 19.76 kWh/100 km
31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 km/kWh 3.1 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 231 bg @ 5500 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 390 Nm @ 3500 dev/dak 287.65 lb.-ft. @ 3500 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 299 bg |
| Sistem tork | 390 Nm 287.65 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 142 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 94.9 bg/Lt |
| Tork | 230 Nm @ 4000 dev/dak 169.64 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 15FKE |
| Motor hacmi | 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73.5 mm 2.89 in. |
| Silindir içi vuruş | 88.1 mm 3.47 in. |
| Sıkıştırma oranı | 13.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2160 Kg 4761.98 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2717 Kg 5989.96 lbs. |
| Azami yük | 557 Kg 1227.97 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 332 Lt 11.72 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2093 Lt 73.91 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4983 mm 196.18 in. |
| Genişlik | 1967 mm 77.44 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2237 mm 88.07 in. |
| Yükseklik | 1778 mm 70 in. |
| Dingil Mesafesi | 2915 mm 114.76 in. |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |