
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, MG MGS9 PHEV? | SUV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 0.8 l/100 km 294 US mpg 353.1 UK mpg 125 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, MG MGS9 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 18 g/km CO2 Euro 6e-bis |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 100 km 62.14 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 19.76 kWh/100 km 31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 km/kWh 3.1 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 9.6 s 0-60 mph: 9.1 s |
| Jaką ma moc silnik, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 299 KM, 390 Nm 287.65 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, MG MGS9 SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1.5 l 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 MG 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, MG MGS9 PHEV SUV 2026 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | Napęd na przednie koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 MG MGS9 SUV? | 4983 mm 196.18 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 MG MGS9 SUV? | 1967 mm 77.44 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2160 kg 4761.98 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 2717 kg 5989.96 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 MG MGS9 SUV? | 332 - 2093 l 11.72 - 73.91 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 MG MGS9 PHEV 1.5T (299 Hp) Plug-in Hybrid Automatic? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | MGS9 |
| Generacja | MGS9 PHEV |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (299 KM) Plug-in Hybrid Automatic |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 0.8 l/100 km
294 US mpg 353.1 UK mpg 125 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 18 g/km |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.1 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6e-bis |
| Stosunek masy do mocy | 7.2 kg/KM, 138.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.5 kg/Nm, 180.6 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 24.7 kWh |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 23.2 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 100 km 62.14 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 19.76 kWh/100 km
31.8 kWh/100 mi 106 MPGe 5.1 km/kWh 3.1 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 231 KM @ 5500 obr./min. |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 390 Nm @ 3500 obr./min. 287.65 lb.-ft. @ 3500 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 299 KM |
| Moment obrotowy systemu | 390 Nm 287.65 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 142 KM @ 5500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 94.9 KM/l |
| Moment obrotowy | 230 Nm @ 4000 obr./min. 169.64 lb.-ft. @ 4000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 15FKE |
| Pojemność silnika | 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 73.5 mm 2.89 in. |
| Skok tłoka | 88.1 mm 3.47 in. |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2160 kg 4761.98 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2717 kg 5989.96 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 557 kg 1227.97 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 332 l 11.72 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2093 l 73.91 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 65 l 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 100 kg 220.46 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4983 mm 196.18 in. |
| Szerokość | 1967 mm 77.44 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2237 mm 88.07 in. |
| Wysokość | 1778 mm 70 in. |
| Rozstaw osi | 2915 mm 114.76 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.5 m 37.73 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/50 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |