| От какъв тип е каросерията, Itala 35? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | Euro 6e |
| Колко бърза е колата, 2026 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 190 км/ч | 118.06 mph 0-100 км/ч: 7.5 сек 0-60 mph: 7.1 сек |
| Колко мощност има, Itala 35 SUV, Кросоувър 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 170 кс, 270 Нм 199.14 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Itala 35 SUV, Кросоувър 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 1.5 л 1497 см3 91.35 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Itala 1.5T (170 Hp) DCT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Itala 35 SUV, Кросоувър 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Itala 35 SUV, Кросоувър? | 4410 мм 173.62 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Itala 35 SUV, Кросоувър? | 1850 мм 72.83 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1451 кг 3198.91 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1795 кг 3957.3 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Itala 35 SUV, Кросоувър? | 341 - 1271 л 12.04 - 44.88 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 7, автоматична скоростна кутия DCT |
| Марка | Itala |
|---|---|
| Модел | 35 |
| Генерация | 35 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T (170 кс) DCT |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 7.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 7.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 7.1 сек |
| Максимална скорост | 190 км/ч 118.06 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6e |
| Съотношение тегло/мощност | 8.5 кг/кс, 117.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.4 кг/Нм, 186.1 Нм/тон |
| Мощност | 170 кс |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 113.6 кс/л |
| Въртящ момент | 270 Нм @ 4500 об/мин 199.14 lb.-ft. @ 4500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | 4A15J2 |
| Обем на двигателя | 1497 см3 91.35 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 74 мм 2.91 in. |
| Ход на буталото | 87 мм 3.43 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 4.5 л 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Собствена маса | 1451 кг 3198.91 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 1795 кг 3957.3 lbs. |
| Максимална товароносимост | 344 кг 758.39 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 341 л 12.04 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1271 л 44.88 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 47 л 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| Дължина | 4410 мм 173.62 in. |
|---|---|
| Широчина | 1850 мм 72.83 in. |
| Височина | 1600 мм 62.99 in. |
| Колесна база | 2650 мм 104.33 in. |
| Предна следа | 1600 мм 62.99 in. |
| Задна следа | 1600 мм 62.99 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 7 предавки, автоматична скоростна кутия DCT |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на джантите | 20 |