| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, Itala 35? | SUV , Κροσόβερ , 5 Πόρτες, 5 Καθίσματα |
|---|---|
| Πόσο ECO είναι το αυτοκίνητο, Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | Euro 6e |
| Πόσο γρήγορο είναι το αυτοκίνητο, 2026 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 7.5 δευτ 0-60 mph: 7.1 δευτ |
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, Itala 35 SUV , Κροσόβερ 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 170 Hp, 270 Nm 199.14 lb.-ft. |
| Πόσο είναι ο κυβισμός του κινητήρα, Itala 35 SUV , Κροσόβερ 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 1.5 l 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Πόσους κυλίνδρους έχει ο κινητήρας, 2026 Itala 1.5T (170 Hp) DCT? | 4, σε σειρά |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, Itala 35 SUV , Κροσόβερ 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς. Κινητήρας εσωτερικής καύσης. Ο κινητήρας εσωτερικής καύσης κινεί τους εμπρός τροχούς του οχήματος. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 2026 Itala 35 SUV , Κροσόβερ ? | 4410 mm 173.62 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 2026 Itala 35 SUV , Κροσόβερ ? | 1850 mm 72.83 in. |
| Ποιο είναι το βάρος του αυτοκινήτου, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1451 κιλά 3198.91 lbs. |
| Ποιο είναι το μέγιστο επιτρεπόμενο βάρος, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1795 κιλά 3957.3 lbs. |
| Πόσο διάστημα χώρου, 2026 Itala 35 SUV , Κροσόβερ ? | 341 - 1271 l 12.04 - 44.88 cu. ft. |
| Πόσες ταχύτητες έχει το κιβώτιο ταχυτήτων, Τι τύπος είναι το κιβώτιο ταχυτήτων, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 7, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων DCT |
| μάρκα | Itala |
|---|---|
| μοντέλο | 35 |
| παραγωγή | 35 |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | 1.5T (170 Hp) DCT |
| έναρξη της παραγωγής | Ενδέχεται, 2026 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | Κινητήρας εσωτερικής καύσης |
| Τύπος κουπέ | SUV , Κροσόβερ |
| Καθίσματα | 5 |
| Πόρτες | 5 |
| Τύπος καυσίμου | Βενζίνη |
|---|---|
| Επιτάχυνση 0 - 100 χλμ/ώρα | 7.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 62 mph | 7.5 δευτ |
| Επιτάχυνση 0 - 60 mph (Υπολογισμός από το Auto-Data.net) | 7.1 δευτ |
| μέγιστη ταχύτητα | 190 km/h 118.06 mph |
| Προδιαγραφές Καυσαερίων | Euro 6e |
| Αναλογία βάρους/ισχύος | 8.5 κιλά/Hp, 117.2 Hp/τόνος |
| Αναλογία βάρους/Ροπή | 5.4 κιλά/Nm, 186.1 Nm/τόνος |
| δύναμη | 170 Hp |
|---|---|
| Ισχύς ανά λίτρο κυβισμού | 113.6 Hp/l |
| Ονομαστική ροπή του κινητήρα | 270 Nm @ 4500 σ.α.λ. 199.14 lb.-ft. @ 4500 σ.α.λ. |
| Διάταξη κινητήρα | Εμπρός, εγκάρσια |
| Μοντέλο/Κωδικός κινητήρα | 4A15J2 |
| Κυβισμός κινητήρα | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Αριθμός κυλίνδρων | 4 |
| Διαμόρφωση κινητήρα | σε σειρά |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 74 mm 2.91 in. |
| Διαδρομή εμβόλιου | 87 mm 3.43 in. |
| Αριθμός βαλβίδων ανά κύλινδρο | 4 |
| Σύστημα ψεκασμού καυσίμου | Άμεσος ψεκασμός |
| Αναρρόφηση κινητήρα | Στροβιλοσυμπιεστής , Ιντερκούλερ |
| Μηχανισμός διανομής αερίων | DOHC |
| Χωρητικότητα λαδιού κινητήρα | 4.5 l 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Προδιαγραφές λαδιού κινητήρα | Συνδεθείτε για να δείτε. |
| Συστήματα κινητήρα | Start & Stop Σύστημα Φίλτρο σωματιδίων |
| βάρος | 1451 κιλά 3198.91 lbs. |
|---|---|
| Μέγιστο βάρος | 1795 κιλά 3957.3 lbs. |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 344 κιλά 758.39 lbs. |
| Ελάχιστος όγκος χώρου αποσκευών | 341 l 12.04 cu. ft. |
| Μέγιστος όγκος χώρου αποσκευών | 1271 l 44.88 cu. ft. |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμων | 47 l 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| μήκος | 4410 mm 173.62 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1850 mm 72.83 in. |
| ύψος | 1600 mm 62.99 in. |
| μεταξόνιο | 2650 mm 104.33 in. |
| εμπρός ίχνος | 1600 mm 62.99 in. |
| Πίσω ίχνος | 1600 mm 62.99 in. |
| Αρχιτεκτονική του συστήματος κίνησης | Ο κινητήρας εσωτερικής καύσης κινεί τους εμπρός τροχούς του οχήματος. |
|---|---|
| Κίνηση | Κίνηση στους μπροστινούς τροχούς |
| Αριθμός γραναζιών και τύπος κιβωτίου ταχυτήτων | 7 ταχύτητες, αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων DCT |
| Εμπρός ανάρτηση | Ανεξάρτητο, τύπου McPherson με σπειροειδή ελατήριο και αντιστρεπτική ράβδο |
| Πίσω ανάρτηση | συστροφή |
| Εμπρός φρένα | αεριζόμενοι δίσκοι |
| Πίσω φρένα | δίσκος |
| Βοηθητικά συστήματα | ABS (Σύστημα αντιμπλοκαρίσματος τροχών) |
| Τύπος διεύθυνσης | Τσουκράνια διαχείρισης (με δόντια) |
| υδραυλικό τιμόνι | Ηλεκτρικό Τιμόνι |
| μέγεθος των ζάντων | 20 |