| Karoser tipi nedir, Itala 35? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar ECO'dur, Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 7.5 saniye 0-60 mph: 7.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 170 bg, 270 Nm 199.14 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Itala 1.5T (170 Hp) DCT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Itala 35 SUV, Crossover? | 4410 mm 173.62 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Itala 35 SUV, Crossover? | 1850 mm 72.83 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1451 Kg 3198.91 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1795 Kg 3957.3 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Itala 35 SUV, Crossover? | 341 - 1271 Lt 12.04 - 44.88 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 7, otomatik şanzıman DCT |
| Marka | Itala |
|---|---|
| Model | 35 |
| Nesil | 35 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (170 bg) DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.1 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 8.5 Kg/bg, 117.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.4 Kg/Nm, 186.1 Nm/ton |
| Güç | 170 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 113.6 bg/Lt |
| Tork | 270 Nm @ 4500 dev/dak 199.14 lb.-ft. @ 4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 4A15J2 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 74 mm 2.91 in. |
| Silindir içi vuruş | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.5 Lt 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1451 Kg 3198.91 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 1795 Kg 3957.3 lbs. |
| Azami yük | 344 Kg 758.39 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 341 Lt 12.04 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1271 Lt 44.88 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 47 Lt 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| Uzunluk | 4410 mm 173.62 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1850 mm 72.83 in. |
| Yükseklik | 1600 mm 62.99 in. |
| Dingil Mesafesi | 2650 mm 104.33 in. |
| Ön tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DCT |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 20 |