| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Itala 35? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | Euro 6e |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 7.5 s 0-60 mph: 7.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 170 KM, 270 Nm 199.14 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | 1.5 l 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Itala 1.5T (170 Hp) DCT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Itala 35 SUV, Crossover 2026 1.5T (170 Hp) DCT? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Itala 35 SUV, Crossover ? | 4410 mm 173.62 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Itala 35 SUV, Crossover ? | 1850 mm 72.83 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1451 kg 3198.91 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 1795 kg 3957.3 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Itala 35 SUV, Crossover ? | 341 - 1271 l 12.04 - 44.88 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Itala 35 1.5T (170 Hp) DCT? | 7, automatyczna skrzynia biegów DCT |
| Marka | Itala |
|---|---|
| Model | 35 |
| Generacja | 35 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (170 KM) DCT |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.1 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6e |
| Stosunek masy do mocy | 8.5 kg/KM, 117.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.4 kg/Nm, 186.1 Nm/tonę |
| Moc | 170 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 113.6 KM/l |
| Moment obrotowy | 270 Nm @ 4500 obr./min. 199.14 lb.-ft. @ 4500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 4A15J2 |
| Pojemność silnika | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 74 mm 2.91 in. |
| Skok tłoka | 87 mm 3.43 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.5 l 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 1451 kg 3198.91 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1795 kg 3957.3 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 344 kg 758.39 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 341 l 12.04 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1271 l 44.88 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 47 l 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| Długość | 4410 mm 173.62 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1850 mm 72.83 in. |
| Wysokość | 1600 mm 62.99 in. |
| Rozstaw osi | 2650 mm 104.33 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1600 mm 62.99 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1600 mm 62.99 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 7 biegów, automatyczna skrzynia biegów DCT |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 20 |