
| От какъв тип е каросерията, Honda Civic IV Shuttle? | Комби |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda Civic Комби 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 109 кс |
| Какъв е обемът на двигателя, Honda Civic Комби 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 1.6 л 1590 см3 97.03 cu. in. |
| Какво е задвижването, Honda Civic IV Shuttle Комби 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1988 Honda Civic Комби? | 4105 мм 161.61 in. |
| Колко широка е колата, 1988 Honda Civic Комби? | 1690 мм 66.54 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Honda |
| Модел | Civic |
| Генерация | Civic IV Shuttle |
| Модификация (Двигател) | 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 кс) |
| Начало на производство | 1988 г |
| Край на производство | 1991 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 109 кс |
| Мощност за литър работен обем | 68.6 кс/л |
| Модел/код на двигателя | D16A6 |
| Обем на двигателя | 1590 см3 97.03 cu. in. |
| Диаметър на цилиндрите | 75 мм 2.95 in. |
| Ход на буталото | 90 мм 3.54 in. |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.5 л 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 5.7 л 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Размери | |
| Дължина | 4105 мм 161.61 in. |
| Широчина | 1690 мм 66.54 in. |
| Височина | 1515 мм 59.65 in. |
| Колесна база | 2500 мм 98.43 in. |
| Предна следа | 1440 мм 56.69 in. |
| Задна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Пътен просвет | 175 мм 6.89 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 165/80 R13; 175/65 R14 |
| Размери на джантите | 5J x 13; 5J x 14 |