
| Hvilken type er karosseriet, Honda Civic IV Shuttle? | Kombi |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda Civic Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 109 hk |
| Hvor stort er motorens volum, Honda Civic Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 1.6 l 1590 sm 97.03 cu. in. |
| Hva er drivverket, Honda Civic IV Shuttle Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1988 Honda Civic Kombi? | 4105 mm 161.61 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1988 Honda Civic Kombi? | 1690 mm 66.54 in. |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Honda |
| modell | Civic |
| Generasjon | Civic IV Shuttle |
| Modifikasjon (motor) | 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 hk) |
| Første år av produksjon | 1988 år |
| Siste år av produskjon | 1991 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Kombi |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Motor | |
| Motoreffekt | 109 hk |
| Effekt per liter slagvolum | 68.6 hk/l |
| Motormodell/Motorkode | D16A6 |
| Motorvolum | 1590 sm 97.03 cu. in. |
| Boring | 75 mm 2.95 in. |
| Slaglengde | 90 mm 3.54 in. |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4105 mm 161.61 in. |
| Bredde | 1690 mm 66.54 in. |
| Høyde | 1515 mm 59.65 in. |
| Akselavstand | 2500 mm 98.43 in. |
| Sporvidde, foran | 1440 mm 56.69 in. |
| Sporvidde, baks | 1450 mm 57.09 in. |
| Bakkeklaring | 175 mm 6.89 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Dekkstørrelse | 165/80 R13; 175/65 R14 |
| Felgstørrese | 5J x 13; 5J x 14 |