
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV Shuttle? | Kombi |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 109 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Honda Civic Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | 1.6 l 1590 cm3 97.03 cu. in. |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Shuttle Kombi 1988 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1988 Honda Civic Kombi ? | 4105 mm 161.61 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1988 Honda Civic Kombi ? | 1690 mm 66.54 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Honda |
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV Shuttle |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.6 i 16V 4WD (EE4) (109 KM) |
| Początek produkcji | 1988 r |
| Koniec produkcji | 1991 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 109 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 68.6 KM/l |
| Model/Kod silnika | D16A6 |
| Pojemność silnika | 1590 cm3 97.03 cu. in. |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Skok tłoka | 90 mm 3.54 in. |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Wymiary | |
| Długość | 4105 mm 161.61 in. |
| Szerokość | 1690 mm 66.54 in. |
| Wysokość | 1515 mm 59.65 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1440 mm 56.69 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1450 mm 57.09 in. |
| Prześwit | 175 mm 6.89 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Rozmiar opon | 165/80 R13; 175/65 R14 |
| Rozmiar felg | 5J x 13; 5J x 14 |