
| От какъв тип е каросерията, Honda Civic IV Shuttle? | Комби |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda Civic Комби 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | 90 кс |
| Какво е задвижването, Honda Civic IV Shuttle Комби 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1988 Honda Civic Комби? | 4105 мм 161.61 in. |
| Колко широка е колата, 1988 Honda Civic Комби? | 1690 мм 66.54 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Honda |
| Модел | Civic |
| Генерация | Civic IV Shuttle |
| Модификация (Двигател) | 1.5 i 16V (EE2) (90 кс) |
| Начало на производство | 1988 г |
| Край на производство | 1989 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 90 кс |
| Модел/код на двигателя | D15B2 |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.3 л 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 5.7 л 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Размери | |
| Дължина | 4105 мм 161.61 in. |
| Широчина | 1690 мм 66.54 in. |
| Височина | 1470 мм 57.87 in. |
| Колесна база | 2500 мм 98.43 in. |
| Предна следа | 1445 мм 56.89 in. |
| Задна следа | 1455 мм 57.28 in. |
| Пътен просвет | 165 мм 6.5 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 175/70 R13 |
| Размери на джантите | 5J x 13 |