
| От какъв тип е каросерията, Honda Civic IV? | Седан |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda Civic Седан 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | 109 кс |
| Какво е задвижването, Honda Civic IV Седан 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1989 Honda Civic Седан? | 4230 мм 166.54 in. |
| Колко широка е колата, 1989 Honda Civic Седан? | 1690 мм 66.54 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Honda |
| Модел | Civic |
| Генерация | Civic IV |
| Модификация (Двигател) | 1.6i 16V (109 кс) 4x4 |
| Начало на производство | 1989 г |
| Край на производство | 1991 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Седан |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 109 кс |
| Модел/код на двигателя | D16A6 |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.5 л 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 5.7 л 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Обеми и тегла | |
| Обем на резервоара | 45 л 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Размери | |
| Дължина | 4230 мм 166.54 in. |
| Широчина | 1690 мм 66.54 in. |
| Височина | 1360 мм 53.54 in. |
| Колесна база | 2500 мм 98.43 in. |
| Предна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Задна следа | 1455 мм 57.28 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.4 м 34.12 ft. |