
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV? | Sedan |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Sedan 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | 109 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Sedan 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1989 Honda Civic Sedan ? | 4230 mm 166.54 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1989 Honda Civic Sedan ? | 1690 mm 66.54 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Honda |
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.6i 16V (109 KM) 4x4 |
| Początek produkcji | 1989 r |
| Koniec produkcji | 1991 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 109 KM |
| Model/Kod silnika | D16A6 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Zbiornik paliwa | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4230 mm 166.54 in. |
| Szerokość | 1690 mm 66.54 in. |
| Wysokość | 1360 mm 53.54 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1450 mm 57.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1455 mm 57.28 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.4 m 34.12 ft. |