
| Hvilken type er karosseriet, Honda Civic IV? | Sedan |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda Civic Sedan 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | 109 hk |
| Hva er drivverket, Honda Civic IV Sedan 1989 1.6i 16V (109 Hp) 4x4? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1989 Honda Civic Sedan? | 4230 mm 166.54 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1989 Honda Civic Sedan? | 1690 mm 66.54 in. |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Honda |
| modell | Civic |
| Generasjon | Civic IV |
| Modifikasjon (motor) | 1.6i 16V (109 hk) 4x4 |
| Første år av produksjon | 1989 år |
| Siste år av produskjon | 1991 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Sedan |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Motor | |
| Motoreffekt | 109 hk |
| Motormodell/Motorkode | D16A6 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Volum og vekter | |
| Drivstofftank | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4230 mm 166.54 in. |
| Bredde | 1690 mm 66.54 in. |
| Høyde | 1360 mm 53.54 in. |
| Akselavstand | 2500 mm 98.43 in. |
| Sporvidde, foran | 1450 mm 57.09 in. |
| Sporvidde, baks | 1455 mm 57.28 in. |
| Minimal snu diamenter | 10.4 m 34.12 ft. |