
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Avatr 06T? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 652 km 405.13 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Avatr 06T EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 13.3 kWh/100 km 21.4 kWh/100 mi 157 MPGe 7.5 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 06T EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 240 km/h | 149.13 mph 0-100 km/h: 3.74 s 0-60 mph: 3.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Avatr 06 Kombi 2026 EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 612 KM, 750 Nm 553.17 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Avatr 06T Kombi 2026 EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 4940 mm 194.49 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 1960 mm 77.17 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Avatr 06T EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 2200 kg 4850.17 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Avatr 06T EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 2650 kg 5842.25 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Avatr 06 Kombi ? | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Avatr 06T EV 75.46 kWh (612 Hp) Dual Motor? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Avatr |
| Model | 06 |
| Generacja | 06T |
| Modyfikacja (Silnik) | EV 75.46 kWh (612 KM) Dual Motor |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 3.74 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 3.74 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 3.6 s |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h 149.13 mph |
| Stosunek masy do mocy | 3.6 kg/KM, 278.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 2.9 kg/Nm, 340.9 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 75.46 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 652 km 405.13 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 13.3 kWh/100 km
21.4 kWh/100 mi 157 MPGe 7.5 km/kWh 4.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 306 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM05 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 306 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 375 Nm 276.59 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | ATDM05 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 612 KM |
| Moment obrotowy systemu | 750 Nm 553.17 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2200 kg 4850.17 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2650 kg 5842.25 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 450 kg 992.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 517 l 18.26 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4940 mm 194.49 in. |
| Szerokość | 1960 mm 77.17 in. |
| Wysokość | 1475 mm 58.07 in. |
| Rozstaw osi | 2940 mm 115.75 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1668 mm 65.67 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1686 mm 66.38 in. |
| Kąt natarcia | 14° |
| Kąt zejścia | 16° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Dwa silniki elektryczne napędzają tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/45 R20 |
| Rozmiar felg | 20 |