
| Hvilken type er karosseriet, Honda Civic IV Shuttle? | Kombi |
|---|---|
| Hva er motorens effekt, Honda Civic Kombi 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | 90 hk |
| Hva er drivverket, Honda Civic IV Shuttle Kombi 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 1988 Honda Civic Kombi? | 4105 mm 161.61 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 1988 Honda Civic Kombi? | 1690 mm 66.54 in. |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Honda |
| modell | Civic |
| Generasjon | Civic IV Shuttle |
| Modifikasjon (motor) | 1.5 i 16V (EE2) (90 hk) |
| Første år av produksjon | 1988 år |
| Siste år av produskjon | 1989 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Kombi |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Motor | |
| Motoreffekt | 90 hk |
| Motormodell/Motorkode | D15B2 |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Motoroljekapasitet | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| kjølevæske | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4105 mm 161.61 in. |
| Bredde | 1690 mm 66.54 in. |
| Høyde | 1470 mm 57.87 in. |
| Akselavstand | 2500 mm 98.43 in. |
| Sporvidde, foran | 1445 mm 56.89 in. |
| Sporvidde, baks | 1455 mm 57.28 in. |
| Bakkeklaring | 165 mm 6.5 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Dekkstørrelse | 175/70 R13 |
| Felgstørrese | 5J x 13 |