
| Hvilken type er karosseriet, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor øko er bilen, Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | China V |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2020 G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 175 km/t | 108.74 mph |
| Hva er motorens effekt, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 150 hk, 195 Hm 143.82 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2020 Dorcen 1.5T (150 Hp) CVT? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 1460 kg 3218.75 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 1000 l 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | automatisk girkasse CVT |
| merke | Dorcen |
|---|---|
| modell | G60 |
| Generasjon | G60 |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T (150 hk) CVT |
| Første år av produksjon | April, 2020 år |
| Siste år av produskjon | 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Maksimal hastighet | 175 km/t 108.74 mph |
| Miljøklassifisering | China V |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.7 kg/hk, 102.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 7.5 kg/Hm, 133.6 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 150 hk @ 6000 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 100.1 hk/l |
| Dreiemoment | 195 Hm @ 2000-4400 omdr./min. 143.82 lb.-ft. @ 2000-4400 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | 4A91T |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 75 mm 2.95 in. |
| Slaglengde | 84.8 mm 3.34 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Indirekte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Vekt | 1460 kg 3218.75 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1000 l 35.31 cu. ft. |
| Drivstofftank | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Lengde | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Bredde | 1840 mm 72.44 in. |
| Høyde | 1685 mm 66.34 in. |
| Akselavstand | 2680 mm 105.51 in. |
| Sporvidde, foran | 1553 mm 61.14 in. |
| Sporvidde, baks | 1551 mm 61.06 in. |
| Bakkeklaring | 180 mm 7.09 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | automatisk girkasse CVT |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R17 |
| Felgstørrese | 17 |