
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | China V |
| Jak szybki jest pojazd, 2020 G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 175 km/h | 108.74 mph |
| Jaką ma moc silnik, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 150 KM, 195 Nm 143.82 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2020 Dorcen 1.5T (150 Hp) CVT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Dorcen G60 SUV, Crossover 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 1460 kg 3218.75 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2020 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 1000 l 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | automatyczna skrzynia biegów CVT |
| Marka | Dorcen |
|---|---|
| Model | G60 |
| Generacja | G60 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (150 KM) CVT |
| Początek produkcji | kwiecień, 2020 r |
| Koniec produkcji | 2021 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 175 km/h 108.74 mph |
| Standard ekologiczny | China V |
| Stosunek masy do mocy | 9.7 kg/KM, 102.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.5 kg/Nm, 133.6 Nm/tonę |
| Moc | 150 KM @ 6000 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 100.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 195 Nm @ 2000-4400 obr./min. 143.82 lb.-ft. @ 2000-4400 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 4A91T |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 75 mm 2.95 in. |
| Skok tłoka | 84.8 mm 3.34 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Masa własna | 1460 kg 3218.75 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1000 l 35.31 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Długość | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1840 mm 72.44 in. |
| Wysokość | 1685 mm 66.34 in. |
| Rozstaw osi | 2680 mm 105.51 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1553 mm 61.14 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1551 mm 61.06 in. |
| Prześwit | 180 mm 7.09 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów CVT |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R17 |
| Rozmiar felg | 17 |