
| От какъв тип е каросерията, Dorcen G60? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | China V |
| Колко бърза е колата, 2020 G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 175 км/ч | 108.74 mph |
| Колко мощност има, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 150 кс, 195 Нм 143.82 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2020 Dorcen 1.5T (150 Hp) CVT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2020 1.5T (150 Hp) CVT? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2020 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 4540 мм 178.74 in. |
| Колко широка е колата, 2020 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 1840 мм 72.44 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | 1460 кг 3218.75 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2020 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 390 - 1000 л 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2020 Dorcen G60 1.5T (150 Hp) CVT? | автоматична скоростна кутия CVT |
| Марка | Dorcen |
|---|---|
| Модел | G60 |
| Генерация | G60 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T (150 кс) CVT |
| Начало на производство | Април, 2020 г |
| Край на производство | 2021 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|---|
| Максимална скорост | 175 км/ч 108.74 mph |
| Екологичен стандарт | China V |
| Съотношение тегло/мощност | 9.7 кг/кс, 102.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.5 кг/Нм, 133.6 Нм/тон |
| Мощност | 150 кс @ 6000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 100.1 кс/л |
| Въртящ момент | 195 Нм @ 2000-4400 об/мин 143.82 lb.-ft. @ 2000-4400 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | 4A91T |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 75 мм 2.95 in. |
| Ход на буталото | 84.8 мм 3.34 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Собствена маса | 1460 кг 3218.75 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 390 л 13.77 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1000 л 35.31 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 55 л 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Дължина | 4540 мм 178.74 in. |
|---|---|
| Широчина | 1840 мм 72.44 in. |
| Височина | 1685 мм 66.34 in. |
| Колесна база | 2680 мм 105.51 in. |
| Предна следа | 1553 мм 61.14 in. |
| Задна следа | 1551 мм 61.06 in. |
| Пътен просвет | 180 мм 7.09 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | автоматична скоростна кутия CVT |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R17 |
| Размери на джантите | 17 |