
| Hvilken type er karosseriet, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 7.2 l/100 km 32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/l |
| Hvor øko er bilen, Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | China VI |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2019 G60 1.6 (116 Hp)? | 160 km/t | 99.42 mph |
| Hva er motorens effekt, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | 116 hk, 155 Hm 114.32 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | 1.6 l 1590 sm 97.03 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2019 Dorcen 1.6 (116 Hp)? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.6 (116 Hp)? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2019 Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 1420 kg 3130.56 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 950 l 13.77 - 33.55 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2019 Dorcen G60 1.6 (116 Hp)? | 5, manuell girkasse |
| merke | Dorcen |
|---|---|
| modell | G60 |
| Generasjon | G60 |
| Modifikasjon (motor) | 1.6 (116 hk) |
| Første år av produksjon | August, 2019 år |
| Siste år av produskjon | 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (NEDC) | 7.2 l/100 km
32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/l |
|---|---|
| Type drivstoff | Bensin |
| Maksimal hastighet | 160 km/t 99.42 mph |
| Miljøklassifisering | China VI |
| Motsvarighet vekt/effekt | 12.2 kg/hk, 81.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 9.2 kg/Hm, 109.2 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 116 hk @ 6000 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 73 hk/l |
| Dreiemoment | 155 Hm @ 4000 omdr./min. 114.32 lb.-ft. @ 4000 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | JT16N |
| Motorvolum | 1590 sm 97.03 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 76.8 mm 3.02 in. |
| Slaglengde | 85.8 mm 3.38 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Indirekte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Naturlig suget motor |
| Ventil | DOHC |
| Vekt | 1420 kg 3130.56 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 950 l 33.55 cu. ft. |
| Drivstofftank | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Lengde | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Bredde | 1840 mm 72.44 in. |
| Høyde | 1685 mm 66.34 in. |
| Akselavstand | 2680 mm 105.51 in. |
| Sporvidde, foran | 1553 mm 61.14 in. |
| Sporvidde, baks | 1551 mm 61.06 in. |
| Bakkeklaring | 180 mm 7.09 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 5 trinns, manuell girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 215/65 R16 |
| Felgstørrese | 16 |