
| Hvilken type er karosseriet, Dorcen G60? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 8 l/100 km 29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/l |
| Hvor øko er bilen, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | China V |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2019 G60 1.5T (163 Hp)? | 175 km/t | 108.74 mph |
| Hva er motorens effekt, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 163 hk, 215 Hm 158.58 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2019 Dorcen 1.5T (163 Hp)? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Dorcen G60 SUV, Crossover 2019 1.5T (163 Hp)? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 4540 mm 178.74 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 1840 mm 72.44 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 1440 kg 3174.66 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2019 Dorcen G60 SUV, Crossover ? | 390 - 1000 l 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 5, manuell girkasse |
| merke | Dorcen |
|---|---|
| modell | G60 |
| Generasjon | G60 |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T (163 hk) |
| Første år av produksjon | Mars, 2019 år |
| Siste år av produskjon | 2021 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (NEDC) | 8 l/100 km
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/l |
|---|---|
| Type drivstoff | Bensin |
| Maksimal hastighet | 175 km/t 108.74 mph |
| Miljøklassifisering | China V |
| Motsvarighet vekt/effekt | 8.8 kg/hk, 113.2 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.7 kg/Hm, 149.3 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 163 hk @ 5500 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 108.7 hk/l |
| Dreiemoment | 215 Hm @ 1700-4500 omdr./min. 158.58 lb.-ft. @ 1700-4500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | JT15T |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 75 mm 2.95 in. |
| Slaglengde | 84.8 mm 3.34 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Indirekte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Vekt | 1440 kg 3174.66 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 390 l 13.77 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1000 l 35.31 cu. ft. |
| Drivstofftank | 55 l 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Lengde | 4540 mm 178.74 in. |
|---|---|
| Bredde | 1840 mm 72.44 in. |
| Høyde | 1685 mm 66.34 in. |
| Akselavstand | 2680 mm 105.51 in. |
| Sporvidde, foran | 1553 mm 61.14 in. |
| Sporvidde, baks | 1551 mm 61.06 in. |
| Bakkeklaring | 180 mm 7.09 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
|---|---|
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 5 trinns, manuell girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R17 |
| Felgstørrese | 17 |