
| От какъв тип е каросерията, Volkswagen Golf II (3-door)? | Хечбек |
|---|---|
| Колко мощност има, Volkswagen Golf Хечбек 1983 1.0 (45 Hp)? | 45 кс |
| Какво е задвижването, Volkswagen Golf II (3-door) Хечбек 1983 1.0 (45 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1983 Volkswagen Golf Хечбек? | 3985 мм 156.89 in. |
| Колко широка е колата, 1983 Volkswagen Golf Хечбек? | 1665 мм 65.55 in. |
| Марка | Volkswagen |
|---|---|
| Модел | Golf |
| Генерация | Golf II (3-door) |
| Модификация (Двигател) | 1.0 (45 кс) |
| Начало на производство | 1983 г |
| Край на производство | 1985 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Тип гориво | Бензин |
|---|
| Мощност | 45 кс |
|---|---|
| Модел/код на двигателя | GN |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 2.5 л 2.64 US qt | 2.2 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 6.5 л 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Дължина | 3985 мм 156.89 in. |
|---|---|
| Широчина | 1665 мм 65.55 in. |
| Височина | 1415 мм 55.71 in. |
| Колесна база | 2475 мм 97.44 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.34 |