
| Karoser tipi nedir, Volkswagen Golf II (3-door)? | Hatchback |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen Golf Hatchback 1983 1.0 (45 Hp)? | 45 bg |
| Aktarımı nedir, Volkswagen Golf II (3-door) Hatchback 1983 1.0 (45 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1983 Volkswagen Golf Hatchback? | 3985 mm 156.89 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1983 Volkswagen Golf Hatchback? | 1665 mm 65.55 in. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Nesil | Golf II (3-door) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.0 (45 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1983 yıl |
| Son üretim yılı | 1985 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 45 bg |
| Motor Modeli/Kodu | GN |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 2.5 Lt 2.64 US qt | 2.2 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3985 mm 156.89 in. |
| Genişlik | 1665 mm 65.55 in. |
| Yükseklik | 1415 mm 55.71 in. |
| Dingil Mesafesi | 2475 mm 97.44 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.34 |