
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen Golf II (3-door)? | Hatchback |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen Golf Hatchback 1983 1.0 (45 Hp)? | 45 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen Golf II (3-door) Hatchback 1983 1.0 (45 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1983 Volkswagen Golf Hatchback ? | 3985 mm 156.89 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1983 Volkswagen Golf Hatchback ? | 1665 mm 65.55 in. |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Golf |
| Generacja | Golf II (3-door) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.0 (45 KM) |
| Początek produkcji | 1983 r |
| Koniec produkcji | 1985 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 45 KM |
|---|---|
| Model/Kod silnika | GN |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 2.5 l 2.64 US qt | 2.2 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 6.5 l 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Długość | 3985 mm 156.89 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1665 mm 65.55 in. |
| Wysokość | 1415 mm 55.71 in. |
| Rozstaw osi | 2475 mm 97.44 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.34 |