
| От какъв тип е каросерията, Volkswagen Golf II (3-door)? | Хечбек |
|---|---|
| Колко мощност има, Volkswagen Golf Хечбек 1986 1.8 (84 Hp)? | 84 кс |
| Какво е задвижването, Volkswagen Golf II (3-door) Хечбек 1986 1.8 (84 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1986 Volkswagen Golf Хечбек? | 3985 мм 156.89 in. |
| Колко широка е колата, 1986 Volkswagen Golf Хечбек? | 1665 мм 65.55 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Volkswagen |
| Модел | Golf |
| Генерация | Golf II (3-door) |
| Модификация (Двигател) | 1.8 (84 кс) |
| Начало на производство | 1986 г |
| Край на производство | 1987 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 84 кс |
| Модел/код на двигателя | GU, EX, RP |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3 л 3.17 US qt | 2.64 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 6.3 л 6.66 US qt | 5.54 UK qt |
| Размери | |
| Дължина | 3985 мм 156.89 in. |
| Широчина | 1665 мм 65.55 in. |
| Височина | 1415 мм 55.71 in. |
| Колесна база | 2475 мм 97.44 in. |
| Предна следа | 1427 мм 56.18 in. |
| Преден надвес | 810 мм 31.89 in. |
| Заден надвес | 700 мм 27.56 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.34 |