| От какъв тип е каросерията, LDV Terron 9? | Пикап, 4 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 7.9 л/100 км 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 км/л |
| Колко ЕКО е колата, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 209 г/км CO2 Euro 5 |
| Колко бърза е колата, 2025 Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 180 км/ч | 111.85 mph 0-100 км/ч: 10.9 сек 0-60 mph: 10.4 сек |
| Колко мощност има, LDV Terron 9 Пикап 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 222 кс, 520 Нм 383.53 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, LDV Terron 9 Пикап 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2.5 л 2498 см3 152.44 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 LDV 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, LDV Terron 9 Пикап 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно четирите колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 LDV Terron 9 Пикап? | 5500 мм 216.54 in. |
| Колко широка е колата, 2025 LDV Terron 9 Пикап? | 1997 мм 78.62 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2400-2495 кг 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 3500 кг 7716.18 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | Terron 9 |
| Генерация | Terron 9 |
| Модификация (Двигател) | 2.5 TD (222 кс) 4WD Automatic |
| Начало на производство | Юни, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Пикап |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 4 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 7.9 л/100 км
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 км/л |
| CO2 емисии | 209 г/км |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 10.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 10.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 10.4 сек |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 5 |
| Съотношение тегло/мощност | 10.8 кг/кс, 92.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.6 кг/Нм, 216.7 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 222 кс @ 3800 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 88.9 кс/л |
| Въртящ момент | 520 Нм @ 1500-2500 об/мин 383.53 lb.-ft. @ 1500-2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | SC25T |
| Обем на двигателя | 2498 см3 152.44 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 88.3 мм 3.48 in. |
| Ход на буталото | 102 мм 4.02 in. |
| Степен на сгъстяване | 16:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 5 л 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2400-2495 кг 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Допустима маса | 3500 кг 7716.18 lbs. |
| Максимална товароносимост | 1005-1100 кг 2215.65 - 2425.08 lbs. |
| Обем на резервоара | 80 л 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 3500 кг 7716.18 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 350 кг 771.62 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5500 мм 216.54 in. |
| Широчина | 1997 мм 78.62 in. |
| Широчина със свити огледала | 2045 мм 80.51 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2265 мм 89.17 in. |
| Височина | 1874 мм 73.78 in. |
| Колесна база | 3300 мм 129.92 in. |
| Предна следа | 1685 мм 66.34 in. |
| Задна следа | 1685 мм 66.34 in. |
| Преден надвес | 953 мм 37.52 in. |
| Заден надвес | 1247 мм 49.09 in. |
| Пътен просвет | 220 мм 8.66 in. |
| Минимален диаметър на завой | 13.3 м 43.64 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 29° |
| Заден ъгъл на проходимост | 25° |
| Ъгъл на рампата | 20° |
| Ъгъл изкачване | 31° |
| Дълбочина на газене | 550 мм 21.65 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно четирите колела на автомобила. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Окачване на твърда ос, напречен стабилизатор, ресори |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 265/65 R18; 275/55 R20 |
| Размери на джантите | 8J x 18; 8.5J x 20 |