| Jakiego rodzaju jest nadwozie, LDV Terron 9? | Pick-up , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 7.9 l/100 km 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 209 g/km CO2 Euro 5 |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 10.9 s 0-60 mph: 10.4 s |
| Jaką ma moc silnik, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 222 KM, 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2.5 l 2498 cm3 152.44 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 LDV 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | Napęd na wszystkie koła (4x4). Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch na stałe cztery koła pojazdu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 LDV Terron 9 Pick-up ? | 5500 mm 216.54 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 LDV Terron 9 Pick-up ? | 1997 mm 78.62 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2400-2495 kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 8, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | Terron 9 |
| Generacja | Terron 9 |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.5 TD (222 KM) 4WD Automatic |
| Początek produkcji | Czerwiec, 2025 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Pick-up |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 7.9 l/100 km
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| Emisje CO2 | 209 g/km |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10.4 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 10.8 kg/KM, 92.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.6 kg/Nm, 216.7 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 222 KM @ 3800 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 88.9 KM/l |
| Moment obrotowy | 520 Nm @ 1500-2500 obr./min. 383.53 lb.-ft. @ 1500-2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | SC25T |
| Pojemność silnika | 2498 cm3 152.44 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 88.3 mm 3.48 in. |
| Skok tłoka | 102 mm 4.02 in. |
| Stopień sprężania | 16:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Diesel common rail |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 5 l 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2400-2495 kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 1005-1100 kg 2215.65 - 2425.08 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 80 l 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 350 kg 771.62 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5500 mm 216.54 in. |
| Szerokość | 1997 mm 78.62 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 2045 mm 80.51 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2265 mm 89.17 in. |
| Wysokość | 1874 mm 73.78 in. |
| Rozstaw osi | 3300 mm 129.92 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1685 mm 66.34 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1685 mm 66.34 in. |
| zwis przedni | 953 mm 37.52 in. |
| zwis tylny | 1247 mm 49.09 in. |
| Prześwit | 220 mm 8.66 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 13.3 m 43.64 ft. |
| Kąt natarcia | 29° |
| Kąt zejścia | 25° |
| kąt rampowy | 20° |
| kąt wznoszenia | 31° |
| głębokość brodzenia | 550 mm 21.65 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch na stałe cztery koła pojazdu. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Sztywne mosty Zawieszenie, stabilizator poprzeczny , resory |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 265/65 R18; 275/55 R20 |
| Rozmiar felg | 8J x 18; 8.5J x 20 |