| Karoser tipi nedir, LDV Terron 9? | Pick-up, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 7.9 Lt/100 km 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 209 g/km CO2 Euro 5 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 10.9 saniye 0-60 mph: 10.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 222 bg, 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2.5 Lt 2498 cm3 152.44 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 LDV 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, LDV Terron 9 Pick-up 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM aracın dört tekerleğini daimi olarak hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 LDV Terron 9 Pick-up? | 5500 mm 216.54 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 LDV Terron 9 Pick-up? | 1997 mm 78.62 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2400-2495 Kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 8, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | Terron 9 |
| Nesil | Terron 9 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.5 TD (222 bg) 4WD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.9 Lt/100 km
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 209 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.4 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.8 Kg/bg, 92.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.6 Kg/Nm, 216.7 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 222 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 88.9 bg/Lt |
| Tork | 520 Nm @ 1500-2500 dev/dak 383.53 lb.-ft. @ 1500-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | SC25T |
| Motor hacmi | 2498 cm3 152.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 88.3 mm 3.48 in. |
| Silindir içi vuruş | 102 mm 4.02 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2400-2495 Kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Azami yük | 1005-1100 Kg 2215.65 - 2425.08 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 80 Lt 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 350 Kg 771.62 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5500 mm 216.54 in. |
| Genişlik | 1997 mm 78.62 in. |
| aynalar katlı genişlik | 2045 mm 80.51 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2265 mm 89.17 in. |
| Yükseklik | 1874 mm 73.78 in. |
| Dingil Mesafesi | 3300 mm 129.92 in. |
| Ön tekerlek izi | 1685 mm 66.34 in. |
| Arka tekerlek izi | 1685 mm 66.34 in. |
| ön çıkıntı | 953 mm 37.52 in. |
| arka çıkıntı | 1247 mm 49.09 in. |
| Yerden yükseklik | 220 mm 8.66 in. |
| En az dönüş açısı | 13.3 m 43.64 ft. |
| Yaklaşım açısı | 29° |
| Kalkış açısı | 25° |
| rampa açısı | 20° |
| tırmanış açısı | 31° |
| sığ derinliği | 550 mm 21.65 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın dört tekerleğini daimi olarak hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/65 R18; 275/55 R20 |
| Jant Boyutu | 8J x 18; 8.5J x 20 |