| Hvilken type er karosseriet, LDV Terron 9? | Pickup, 4 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 7.9 l/100 km 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| Hvor øko er bilen, LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 209 g/km CO2 Euro 5 |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 180 km/t | 111.85 mph 0-100 km/t: 10.9 sek 0-60 mph: 10.4 sek |
| Hva er motorens effekt, LDV Terron 9 Pickup 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 222 hk, 520 Hm 383.53 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, LDV Terron 9 Pickup 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2.5 l 2498 sm 152.44 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 LDV 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, LDV Terron 9 Pickup 2025 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | Firehjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver permanent kjøretøyets fire hjul. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 LDV Terron 9 Pickup? | 5500 mm 216.54 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 LDV Terron 9 Pickup? | 1997 mm 78.62 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 2400-2495 kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 LDV Terron 9 2.5 TD (222 Hp) 4WD Automatic? | 8, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | LDV |
| modell | Terron 9 |
| Generasjon | Terron 9 |
| Modifikasjon (motor) | 2.5 TD (222 hk) 4WD Automatic |
| Første år av produksjon | Juni, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Pickup |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 4 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 7.9 l/100 km
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| CO2-utslipp | 209 g/km |
| Type drivstoff | Diesel |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 10.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 10.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 10.4 sek |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Miljøklassifisering | Euro 5 |
| Motsvarighet vekt/effekt | 10.8 kg/hk, 92.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 4.6 kg/Hm, 216.7 Hm/tonn |
| Motor | |
| Motoreffekt | 222 hk @ 3800 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 88.9 hk/l |
| Dreiemoment | 520 Hm @ 1500-2500 omdr./min. 383.53 lb.-ft. @ 1500-2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | SC25T |
| Motorvolum | 2498 sm 152.44 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 88.3 mm 3.48 in. |
| Slaglengde | 102 mm 4.02 in. |
| Kompresjons grad | 16:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Diesel Commonrail |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motoroljekapasitet | 5 l 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| Motorsystemer | System Start & Stopp Partikkelfilter |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2400-2495 kg 5291.09 - 5500.53 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 1005-1100 kg 2215.65 - 2425.08 lbs. |
| Drivstofftank | 80 l 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 350 kg 771.62 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5500 mm 216.54 in. |
| Bredde | 1997 mm 78.62 in. |
| Bredde med speil brettet | 2045 mm 80.51 in. |
| Bredde inkl. speil | 2265 mm 89.17 in. |
| Høyde | 1874 mm 73.78 in. |
| Akselavstand | 3300 mm 129.92 in. |
| Sporvidde, foran | 1685 mm 66.34 in. |
| Sporvidde, baks | 1685 mm 66.34 in. |
| Overheng foran | 953 mm 37.52 in. |
| Overheng bak | 1247 mm 49.09 in. |
| Bakkeklaring | 220 mm 8.66 in. |
| Minimal snu diamenter | 13.3 m 43.64 ft. |
| Angrepsvinkel | 29° |
| Utgangsvinkel | 25° |
| rampe vinkel | 20° |
| klatre vinkel | 31° |
| vading dybde | 550 mm 21.65 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver permanent kjøretøyets fire hjul. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Spiralfjær, Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | stiv bjelke, Tverrgående stabilisator , Fjærer |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 265/65 R18; 275/55 R20 |
| Felgstørrese | 8J x 18; 8.5J x 20 |