
| От какъв тип е каросерията, LDV Mifa 9? | Миниван, MPV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 90 kWh (245 Hp) Electric? | 430-440 км 267.19 - 273.4 mi |
| Каква е консумацията на електричество, LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 21.3-21.8 кВтч/100 км. 34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 км/кВтч 2.9 - 2.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2022 Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 180 км/ч | 111.85 mph |
| Колко мощност има, LDV Mifa Миниван, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | 245 кс, 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, LDV Mifa 9 Миниван, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 5270 мм 207.48 in. |
| Колко широка е колата, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 2000 мм 78.74 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 2310-2535 кг 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 3000-3095 кг 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 466 - 2017 л 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | Mifa |
| Генерация | Mifa 9 |
| Модификация (Двигател) | 90 kWh (245 кс) Electric |
| Начало на производство | Ноември, 2022 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Миниван, MPV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.4 кг/кс, 106.1 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.6 кг/Нм, 151.5 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 90 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 430-440 км 267.19 - 273.4 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 21.3-21.8 кВтч/100 км.
34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 км/кВтч 2.9 - 2.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 245 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 245 кс |
| Въртящ момент на системата | 350 Нм 258.15 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2310-2535 кг 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Допустима маса | 3000-3095 кг 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Максимална товароносимост | 560-690 кг 1234.59 - 1521.19 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 466 л 16.46 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2017 л 71.23 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1000 кг 2204.62 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 100 кг 220.46 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5270 мм 207.48 in. |
| Широчина | 2000 мм 78.74 in. |
| Височина | 1840 мм 72.44 in. |
| Колесна база | 3200 мм 125.98 in. |
| Предна следа | 1690 мм 66.54 in. |
| Задна следа | 1712 мм 67.4 in. |
| Преден надвес | 955 мм 37.6 in. |
| Заден надвес | 1115 мм 43.9 in. |
| Пътен просвет | 140 мм 5.51 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12.7 м 41.67 ft. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Размери на джантите | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |