
| Hvilken type er karosseriet, LDV Mifa 9? | Minivan, MPV , 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 90 kWh (245 Hp) Electric? | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 21.3-21.8 kWh/100 km 34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2022 Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 180 km/t | 111.85 mph |
| Hva er motorens effekt, LDV Mifa Minivan, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | 245 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, LDV Mifa 9 Minivan, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 5270 mm 207.48 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 2000 mm 78.74 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 2310-2535 kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 3000-3095 kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 466 - 2017 l 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | LDV |
| modell | Mifa |
| Generasjon | Mifa 9 |
| Modifikasjon (motor) | 90 kWh (245 hk) Electric |
| Første år av produksjon | November, 2022 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Minivan, MPV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.4 kg/hk, 106.1 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.6 kg/Hm, 151.5 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 90 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjon (Li-ion) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 21.3-21.8 kWh/100 km
34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 245 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 245 hk |
| System dreiemoment | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2310-2535 kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 3000-3095 kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 560-690 kg 1234.59 - 1521.19 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 466 l 16.46 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2017 l 71.23 cu. ft. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 100 kg 220.46 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5270 mm 207.48 in. |
| Bredde | 2000 mm 78.74 in. |
| Høyde | 1840 mm 72.44 in. |
| Akselavstand | 3200 mm 125.98 in. |
| Sporvidde, foran | 1690 mm 66.54 in. |
| Sporvidde, baks | 1712 mm 67.4 in. |
| Overheng foran | 955 mm 37.6 in. |
| Overheng bak | 1115 mm 43.9 in. |
| Bakkeklaring | 140 mm 5.51 in. |
| Minimal snu diamenter | 12.7 m 41.67 ft. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Felgstørrese | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |