
| Karoser tipi nedir, LDV Mifa 9? | Minibüs, MPV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 90 kWh (245 Hp) Electric? | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 21.3-21.8 kWh/100 km 34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 180 km/saat | 111.85 mph |
| Motor gücü ne kadar, LDV Mifa Minibüs, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | 245 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, LDV Mifa 9 Minibüs, MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 LDV Mifa Minibüs, MPV? | 5270 mm 207.48 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 LDV Mifa Minibüs, MPV? | 2000 mm 78.74 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 2310-2535 Kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 3000-3095 Kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2022 LDV Mifa Minibüs, MPV? | 466 - 2017 Lt 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | Mifa |
| Nesil | Mifa 9 |
| Modifikasyonu (Motor) | 90 kWh (245 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Kasım, 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Minibüs, MPV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9.4 Kg/bg, 106.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.6 Kg/Nm, 151.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 90 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 21.3-21.8 kWh/100 km
34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 245 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 245 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2310-2535 Kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3000-3095 Kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Azami yük | 560-690 Kg 1234.59 - 1521.19 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 466 Lt 16.46 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2017 Lt 71.23 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5270 mm 207.48 in. |
| Genişlik | 2000 mm 78.74 in. |
| Yükseklik | 1840 mm 72.44 in. |
| Dingil Mesafesi | 3200 mm 125.98 in. |
| Ön tekerlek izi | 1690 mm 66.54 in. |
| Arka tekerlek izi | 1712 mm 67.4 in. |
| ön çıkıntı | 955 mm 37.6 in. |
| arka çıkıntı | 1115 mm 43.9 in. |
| Yerden yükseklik | 140 mm 5.51 in. |
| En az dönüş açısı | 12.7 m 41.67 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |