
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, LDV Mifa 9? | Minivan , MPV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 90 kWh (245 Hp) Electric? | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 21.3-21.8 kWh/100 km 34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2022 Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 180 km/h | 111.85 mph |
| Jaką ma moc silnik, LDV Mifa Minivan , MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | 245 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, LDV Mifa 9 Minivan , MPV 2022 90 kWh (245 Hp) Electric? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 5270 mm 207.48 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 2000 mm 78.74 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 2310-2535 kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 3000-3095 kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 466 - 2017 l 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2022 LDV Mifa 9 90 kWh (245 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | Mifa |
| Generacja | Mifa 9 |
| Modyfikacja (Silnik) | 90 kWh (245 KM) Electric |
| Początek produkcji | Listopad, 2022 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Minivan , MPV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.4 kg/KM, 106.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.6 kg/Nm, 151.5 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 90 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 430-440 km 267.19 - 273.4 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 21.3-21.8 kWh/100 km
34.28 - 35.08 kWh/100 mi 98 - 96 MPGe 4.7 - 4.6 km/kWh 2.9 - 2.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 245 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 245 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2310-2535 kg 5092.68 - 5588.72 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 3000-3095 kg 6613.87 - 6823.31 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 560-690 kg 1234.59 - 1521.19 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 466 l 16.46 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2017 l 71.23 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 100 kg 220.46 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5270 mm 207.48 in. |
| Szerokość | 2000 mm 78.74 in. |
| Wysokość | 1840 mm 72.44 in. |
| Rozstaw osi | 3200 mm 125.98 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1690 mm 66.54 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1712 mm 67.4 in. |
| zwis przedni | 955 mm 37.6 in. |
| zwis tylny | 1115 mm 43.9 in. |
| Prześwit | 140 mm 5.51 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12.7 m 41.67 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |