
| От какъв тип е каросерията, LDV Mifa? | Миниван, MPV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 9.3 л/100 км 25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 км/л |
| Колко ЕКО е колата, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 220 г/км CO2 Euro 5 |
| Колко бърза е колата, 2022 Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 190 км/ч | 118.06 mph |
| Колко мощност има, LDV Mifa Миниван, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 218 кс, 360 Нм 265.52 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, LDV Mifa Миниван, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2.0 л 1986 см3 121.19 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2022 LDV 2.0T (218 Hp) Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, LDV Mifa Миниван, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 5280 мм 207.87 in. |
| Колко широка е колата, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 1998 мм 78.66 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2040-2230 кг 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2625-2815 кг 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2022 LDV Mifa Миниван, MPV? | 466 - 2017 л 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | Mifa |
| Генерация | Mifa |
| Модификация (Двигател) | 2.0T (218 кс) Automatic |
| Начало на производство | Ноември, 2022 г |
| Край на производство | Октомври, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Миниван, MPV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 9.3 л/100 км
25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 км/л |
| CO2 емисии | 220 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 190 км/ч 118.06 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 5 |
| Съотношение тегло/мощност | 9.4 кг/кс, 106.9 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.7 кг/Нм, 176.5 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 218 кс |
| Мощност за литър работен обем | 109.8 кс/л |
| Въртящ момент | 360 Нм 265.52 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | 20A4E |
| Обем на двигателя | 1986 см3 121.19 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 82.5 мм 3.25 in. |
| Ход на буталото | 92.9 мм 3.66 in. |
| Степен на сгъстяване | 11.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2040-2230 кг 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Допустима маса | 2625-2815 кг 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Максимална товароносимост | 585 кг 1289.7 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 466 л 16.46 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2017 л 71.23 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 70 л 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 200 кг 440.92 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5280 мм 207.87 in. |
| Широчина | 1998 мм 78.66 in. |
| Височина | 1845 мм 72.64 in. |
| Колесна база | 3200 мм 125.98 in. |
| Предна следа | 1690 мм 66.54 in. |
| Задна следа | 1712 мм 67.4 in. |
| Преден надвес | 965 мм 37.99 in. |
| Заден надвес | 1115 мм 43.9 in. |
| Пътен просвет | 140 мм 5.51 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12 м 39.37 ft. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Размери на джантите | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |