
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, LDV Mifa? | Minivan , MPV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 9.3 l/100 km 25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 220 g/km CO2 Euro 5 |
| Jak szybki jest pojazd, 2022 Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 190 km/h | 118.06 mph |
| Jaką ma moc silnik, LDV Mifa Minivan , MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 218 KM, 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, LDV Mifa Minivan , MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2.0 l 1986 cm3 121.19 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2022 LDV 2.0T (218 Hp) Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, LDV Mifa Minivan , MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 5280 mm 207.87 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 1998 mm 78.66 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2040-2230 kg 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2625-2815 kg 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2022 LDV Mifa Minivan , MPV? | 466 - 2017 l 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 8, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | Mifa |
| Generacja | Mifa |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0T (218 KM) Automatic |
| Początek produkcji | Listopad, 2022 r |
| Koniec produkcji | Październik, 2025 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Minivan , MPV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 9.3 l/100 km
25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 km/l |
| Emisje CO2 | 220 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 9.4 kg/KM, 106.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.7 kg/Nm, 176.5 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 218 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 109.8 KM/l |
| Moment obrotowy | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 20A4E |
| Pojemność silnika | 1986 cm3 121.19 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 82.5 mm 3.25 in. |
| Skok tłoka | 92.9 mm 3.66 in. |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2040-2230 kg 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2625-2815 kg 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 585 kg 1289.7 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 466 l 16.46 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2017 l 71.23 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 70 l 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 200 kg 440.92 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5280 mm 207.87 in. |
| Szerokość | 1998 mm 78.66 in. |
| Wysokość | 1845 mm 72.64 in. |
| Rozstaw osi | 3200 mm 125.98 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1690 mm 66.54 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1712 mm 67.4 in. |
| zwis przedni | 965 mm 37.99 in. |
| zwis tylny | 1115 mm 43.9 in. |
| Prześwit | 140 mm 5.51 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12 m 39.37 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 8 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |