
| Hvilken type er karosseriet, LDV Mifa? | Minivan, MPV , 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 9.3 l/100 km 25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 km/l |
| Hvor øko er bilen, LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 220 g/km CO2 Euro 5 |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2022 Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 190 km/t | 118.06 mph |
| Hva er motorens effekt, LDV Mifa Minivan, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 218 hk, 360 Hm 265.52 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, LDV Mifa Minivan, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2.0 l 1986 sm 121.19 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2022 LDV 2.0T (218 Hp) Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, LDV Mifa Minivan, MPV 2022 2.0T (218 Hp) Automatic? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 5280 mm 207.87 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 1998 mm 78.66 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2040-2230 kg 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 2625-2815 kg 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2022 LDV Mifa Minivan, MPV ? | 466 - 2017 l 16.46 - 71.23 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2022 LDV Mifa 2.0T (218 Hp) Automatic? | 8, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | LDV |
| modell | Mifa |
| Generasjon | Mifa |
| Modifikasjon (motor) | 2.0T (218 hk) Automatic |
| Første år av produksjon | November, 2022 år |
| Siste år av produskjon | Oktober, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Minivan, MPV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 9.3 l/100 km
25.3 US mpg 30.4 UK mpg 10.8 km/l |
| CO2-utslipp | 220 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Maksimal hastighet | 190 km/t 118.06 mph |
| Miljøklassifisering | Euro 5 |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.4 kg/hk, 106.9 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.7 kg/Hm, 176.5 Hm/tonn |
| Motor | |
| Motoreffekt | 218 hk |
| Effekt per liter slagvolum | 109.8 hk/l |
| Dreiemoment | 360 Hm 265.52 lb.-ft. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | 20A4E |
| Motorvolum | 1986 sm 121.19 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 82.5 mm 3.25 in. |
| Slaglengde | 92.9 mm 3.66 in. |
| Kompresjons grad | 11.5:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2040-2230 kg 4497.43 - 4916.31 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2625-2815 kg 5787.13 - 6206.01 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 585 kg 1289.7 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 466 l 16.46 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2017 l 71.23 cu. ft. |
| Drivstofftank | 70 l 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 200 kg 440.92 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5280 mm 207.87 in. |
| Bredde | 1998 mm 78.66 in. |
| Høyde | 1845 mm 72.64 in. |
| Akselavstand | 3200 mm 125.98 in. |
| Sporvidde, foran | 1690 mm 66.54 in. |
| Sporvidde, baks | 1712 mm 67.4 in. |
| Overheng foran | 965 mm 37.99 in. |
| Overheng bak | 1115 mm 43.9 in. |
| Bakkeklaring | 140 mm 5.51 in. |
| Minimal snu diamenter | 12 m 39.37 ft. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 225/60 R18; 235/55 R19 |
| Felgstørrese | 6.5J x 18; 7.5J x 19 |