
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda Civic IV Shuttle? | Kombi |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda Civic Kombi 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | 90 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Honda Civic IV Shuttle Kombi 1988 1.5 i 16V (EE2) (90 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1988 Honda Civic Kombi ? | 4105 mm 161.61 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1988 Honda Civic Kombi ? | 1690 mm 66.54 in. |
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | Civic |
| Generacja | Civic IV Shuttle |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 i 16V (EE2) (90 KM) |
| Początek produkcji | 1988 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|
| Moc | 90 KM |
|---|---|
| Model/Kod silnika | D15B2 |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.7 l 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Długość | 4105 mm 161.61 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1690 mm 66.54 in. |
| Wysokość | 1470 mm 57.87 in. |
| Rozstaw osi | 2500 mm 98.43 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1445 mm 56.89 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1455 mm 57.28 in. |
| Prześwit | 165 mm 6.5 in. |
| Rozmiar opon | 175/70 R13 |
|---|---|
| Rozmiar felg | 5J x 13 |