
| От какъв тип е каросерията, Ford Territoty II (facelift 2025)? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 7.4 л/100 км 31.8 US mpg 38.2 UK mpg 13.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Ford Territory 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 168 г/км CO2 |
| Колко мощност има, Ford Territory SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 188 кс, 318 Нм 234.54 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Ford Territory SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 1.8 л 1799 см3 109.78 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Ford 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Ford Territoty II (facelift 2025) SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Ford Territory SUV? | 4685 мм 184.45 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Ford Territory SUV? | 1935 мм 76.18 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 1675-1705 кг 3692.74 - 3758.88 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 2025 кг 4464.36 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Ford Territory SUV? | 448 - 1422 л 15.82 - 50.22 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 7, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Ford |
| Модел | Territory |
| Генерация | Territoty II (facelift 2025) |
| Модификация (Двигател) | 1.8 GTDi (188 кс) Automatic |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 7.4 л/100 км
31.8 US mpg 38.2 UK mpg 13.5 км/л |
| CO2 емисии (NEDC) | 168 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Съотношение тегло/мощност | 8.9 кг/кс, 112.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.3 кг/Нм, 189.9 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 188 кс @ 5200 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 104.5 кс/л |
| Въртящ момент | 318 Нм @ 1750-3000 об/мин 234.54 lb.-ft. @ 1750-3000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | EcoBoost / 4G18F6E |
| Обем на двигателя | 1799 см3 109.78 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 1675-1705 кг 3692.74 - 3758.88 lbs. |
| Допустима маса | 2025 кг 4464.36 lbs. |
| Максимална товароносимост | 320-350 кг 705.48 - 771.62 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 448 л 15.82 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1422 л 50.22 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1310 кг 2888.06 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4685 мм 184.45 in. |
| Широчина с отворени огледала | 1935 мм 76.18 in. |
| Височина | 1706 мм 67.17 in. |
| Колесна база | 2726 мм 107.32 in. |
| Предна следа | 1635 мм 64.37 in. |
| Задна следа | 1635 мм 64.37 in. |
| Пътен просвет | 190 мм 7.48 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.36 м 37.27 ft. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 7 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови, 238x25 мм |
| Задни спирачки | Барабанни, 228x48 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R18; 235/50 R19 |
| Размери на джантите | 18; 19 |