
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ford Territoty II (facelift 2025)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 7.4 l/100 km 31.8 US mpg 38.2 UK mpg 13.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Ford Territory 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 168 g/km CO2 |
| Jaką ma moc silnik, Ford Territory SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 188 KM, 318 Nm 234.54 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Ford Territory SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 1.8 l 1799 cm3 109.78 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Ford 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Ford Territoty II (facelift 2025) SUV 2026 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Ford Territory SUV? | 4685 mm 184.45 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Ford Territory SUV? | 1935 mm 76.18 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 1675-1705 kg 3692.74 - 3758.88 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 2025 kg 4464.36 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Ford Territory SUV? | 448 - 1422 l 15.82 - 50.22 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Ford Territoty II (facelift 2025) 1.8 GTDi (188 Hp) Automatic? | 7, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Territory |
| Generacja | Territoty II (facelift 2025) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.8 GTDi (188 KM) Automatic |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7.4 l/100 km
31.8 US mpg 38.2 UK mpg 13.5 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 168 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Stosunek masy do mocy | 8.9 kg/KM, 112.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.3 kg/Nm, 189.9 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 188 KM @ 5200 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 104.5 KM/l |
| Moment obrotowy | 318 Nm @ 1750-3000 obr./min. 234.54 lb.-ft. @ 1750-3000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EcoBoost / 4G18F6E |
| Pojemność silnika | 1799 cm3 109.78 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1675-1705 kg 3692.74 - 3758.88 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2025 kg 4464.36 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 320-350 kg 705.48 - 771.62 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 448 l 15.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1422 l 50.22 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1310 kg 2888.06 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4685 mm 184.45 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1935 mm 76.18 in. |
| Wysokość | 1706 mm 67.17 in. |
| Rozstaw osi | 2726 mm 107.32 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1635 mm 64.37 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1635 mm 64.37 in. |
| Prześwit | 190 mm 7.48 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.36 m 37.27 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 7 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe, 238x25 mm |
| Hamulce tylne | Bębnowe , 228x48 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R18; 235/50 R19 |
| Rozmiar felg | 18; 19 |