
| От какъв тип е каросерията, Dorcen G60? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 8 л/100 км 29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | China V |
| Колко бърза е колата, 2019 G60 1.5T (163 Hp)? | 175 км/ч | 108.74 mph |
| Колко мощност има, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2019 1.5T (163 Hp)? | 163 кс, 215 Нм 158.58 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2019 1.5T (163 Hp)? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2019 Dorcen 1.5T (163 Hp)? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Dorcen G60 SUV, Кросоувър 2019 1.5T (163 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2019 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 4540 мм 178.74 in. |
| Колко широка е колата, 2019 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 1840 мм 72.44 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 1440 кг 3174.66 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2019 Dorcen G60 SUV, Кросоувър? | 390 - 1000 л 13.77 - 35.31 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2019 Dorcen G60 1.5T (163 Hp)? | 5, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Dorcen |
|---|---|
| Модел | G60 |
| Генерация | G60 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T (163 кс) |
| Начало на производство | Март, 2019 г |
| Край на производство | 2021 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 8 л/100 км
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 км/л |
|---|---|
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 175 км/ч 108.74 mph |
| Екологичен стандарт | China V |
| Съотношение тегло/мощност | 8.8 кг/кс, 113.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.7 кг/Нм, 149.3 Нм/тон |
| Мощност | 163 кс @ 5500 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 108.7 кс/л |
| Въртящ момент | 215 Нм @ 1700-4500 об/мин 158.58 lb.-ft. @ 1700-4500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | JT15T |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 75 мм 2.95 in. |
| Ход на буталото | 84.8 мм 3.34 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Собствена маса | 1440 кг 3174.66 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 390 л 13.77 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1000 л 35.31 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 55 л 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Дължина | 4540 мм 178.74 in. |
|---|---|
| Широчина | 1840 мм 72.44 in. |
| Височина | 1685 мм 66.34 in. |
| Колесна база | 2680 мм 105.51 in. |
| Предна следа | 1553 мм 61.14 in. |
| Задна следа | 1551 мм 61.06 in. |
| Пътен просвет | 180 мм 7.09 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 5 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R17 |
| Размери на джантите | 17 |