
| Karoser tipi nedir, Rolls-Royce Corniche II? | Cabriolet, 2 Kapı, 4 Koltuk |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Rolls-Royce Corniche Cabriolet 1985 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | 223 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Rolls-Royce Corniche Cabriolet 1985 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | 6.8 Lt 6750 cm3 411.91 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1985 Rolls-Royce 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, Rolls-Royce Corniche II Cabriolet 1985 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1985 Rolls-Royce Corniche Cabriolet? | 5169 mm 203.5 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1985 Rolls-Royce Corniche Cabriolet? | 1836 mm 72.28 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1985 Rolls-Royce Corniche II 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | 2360 Kg 5202.91 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 1985 Rolls-Royce Corniche Cabriolet? | 396 Lt 13.98 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1985 Rolls-Royce Corniche II 6.75 V8 (223 Hp) Automatic? | 3, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Rolls-Royce |
| Model | Corniche |
| Nesil | Corniche II |
| Modifikasyonu (Motor) | 6.75 V8 (223 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 1985 yıl |
| Son üretim yılı | 1989 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 10.6 Kg/bg, 94.5 bg/ton |
| Motor | |
| Güç | 223 bg |
| Litre başına güç | 33 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | L410I |
| Motor hacmi | 6750 cm3 411.91 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 104.1 mm 4.1 in. |
| Silindir içi vuruş | 99.1 mm 3.9 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 9.4 Lt 9.93 US qt | 8.27 UK qt |
| soğutma sıvısı | 16 Lt 16.91 US qt | 14.08 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2360 Kg 5202.91 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 396 Lt 13.98 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 108 Lt 28.53 US gal | 23.76 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5169 mm 203.5 in. |
| Genişlik | 1836 mm 72.28 in. |
| Yükseklik | 1485 mm 58.46 in. |
| Dingil Mesafesi | 3061 mm 120.51 in. |
| Ön tekerlek izi | 1524 mm 60 in. |
| Arka tekerlek izi | 1537 mm 60.51 in. |
| Yerden yükseklik | 165 mm 6.5 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Salıncak, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici, Sürükleme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 279 mm |
| Arka frenler | Disk, 279 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/70 R15 |
| Jant Boyutu | 6J x 15 |